אודותינו

יואב2

יואב נוסבאום – בעלים ומנכ״ל

יואב נוסבאום, מהנדס וקונסטרוקטור, הוא בוגר הפקולטה להנדסה אזרחית בטכניון ובעל ניסיון מעשי רב כמהנדס תכנון ופיקוח של הקמת תשתיות בתחום התקשורת והסלולר בארץ ובעולם. במשך שנות עבודתו עסק בטיפול בפרויקטים מורכבים הדורשים רמה הנדסית וניהולית מעולה, דוגמת תכנון ופיקוח של הקמת תשתיות בתחום האבטחה למשרד הביטחון, אבטחה לרכבת ישראל, הקמת דאטה סנטר, הקמת משרדים בינלאומיים, ליווי פרויקטים רחבי היקף בתחום הבניה הפרטית, הכוללים הקמת מאות יחידות דיור ועוד. 

 יואב עבד מספר שנים באפריקה (ליבריה והרפובליקה הדמוקרטית של קונגו) בניהול פרויקט של בניית תשתיות סלולריות.

 יואב שירת שירות צבאי קרבי כלוחם, מפקד ומדריך ביחידה המובחרת 'מגלן' ובעל רוח קרב, מקצוענות ונחישות המאפיינים את הגישה הניהולית של החברה. 

כיום יואב נשוי+ 3 ומתגורר ברמת השרון.

 

קורות ניהול ופיקוח פרויקטים

 חברת בוטיק המתמחה בתכנון, ניהול ופיקוח של פרויקטים בתחום הבנייה.
מנכ"ל החברה והבעלים מר יואב נוסבאום, הוא מהנדס וקונסטרוקטור בעל ניסיון רב שנים של מאות פרויקטים שדואג ללוות את צוות מנהלי הפרויקטים בכל שלבי הפרויקט.

החברה מונה צוות של 10 אנשים ביניהם 6 מהנדסים עם ניסיון של שנים רבות בתחום.
לחברה מעל 20 שנות מצוינות של ניהול כולל לכל פרויקט בהתאם לאופי ודרישות הלקוח כתולדה של כישרון וניסיון רב בשטח.קהל הלקוחות של החברה כולל חברות היי-טק, תעשייה, גופים פרטיים ויזמים בתחום המגורים, אשר מתכננים פרויקטים בתחום הבנייה וזקוקים לזרוע ניהולית מנוסה שתפקח על כל רבדי ושלבי העשייה, משלב הרישוי ועד למסירה.
היקף הפעילות כולל משרדים וחללי עבודה, בנייני משרדים, מרכזים לוגיסטים, DATA CENTER, בנקים, מפעלים, בנייה למגורים, בניינים לשימור, תמ״א 38 ובנייה ירוקה.

IMG_20181226_093905
IMG_7197-1

שרותים

חברת קורות היא חברת ניהול ופיקוח על כל סוגי הפרויקטים, ובעלת ותק וניסיון של 20 שנה. אנו מעניקים פתרונות ניהול ופיקוח לבנייה רוויה, תמ"א 38, מבני שימור, משרדים, וילות, דירות יוקרה, מרלוג"ים, בתי אבות ובתי חולים

©2019 כל הזכויות שמורות לקורות ניהול ופיקוח פרויקטים בבנייה בע"מ